Každý den žij naplno!

Březen 2011

A JEŠTĚ JEDEN SEN

27. března 2011 v 11:29 | irena |  Moje sny
U nás na vesnici byl dům ve kterém žilo spoustu známích osobností - ewa farna , helena zeťová a další . Bydlel tam i zpěvák rytmus . Vedle toho velkého domu se stavěl ještě jeden . Rytmus zrovna neměl peníze , tak tam pracoval jako dělník -celé to tam vybuchlo , ale rytmus byl zrovna na obědě proto tam nebyl - těm kteří přežili udělal první pomoc a všechny vysvobodil z trosek . Dostal peníze a nemusel už pracovat na stavbě.

podivný sen

můj sen - koupaliště z lávy !

27. března 2011 v 11:06 | irena |  Moje sny
Zase se mi zdál sen .

V LÁVĚ SE DÁ I KOUPAT ?

Žili jsme v malé vesnici , 100 m od prahy -( ten sen je už teď blbost ) . Zrovna mezi Prahou a naší vesnicí byla obrovská sopka , která měla každou chvíli vybuchnout . My jsme ale byli připraveni - měli jsme pod naší vesnicí postaveno podzemí . Láva už skoro sahala až k vchodu do podzemí . V podzemí bylo spousty chodeb . Každý se rozutíkal jiným směrem , ale nestihli jsme utéci - láva nás pohltila . Nebyla vařící - byla příjemně vlažná a my jsme se v ní začali koupat . Za pár dnů k nám jezdilo spoustu lidí z různých zemí , aby viděli super koupaliště z lávy .


O SOPCE A LÁVĚ SE MI URČITĚ ZDÁLO , PROTOŽE VČERA ( SOBOTA ) DÁVALY FILM SOPKA .

kdo mi ale nepřeje ?

25. března 2011 v 19:45 | irena
U nás doma ať máme jakékoliv zvíře ( morče , kočku , osmáka ) a ať se o něj stará kdokoliv z naší rodiny ,nedožije se ani dvou let .Není to snad že bychom jsme se o ně špatně starali , protože obě kočky nám někdo otrávil . Měli jsme dva osmáky , asi 2 týdny a ten jeden najednou umřel , ale ten druhej stále žije . Někdo prostě nechce , abych měla zvíře ....! Ale co je to za sílu ? Už žádné zvíře nechcu , stejně by nepřežilo .Ach jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a po druhé

Před 4 lety jsem si přála koloběžku . Šli jsme do obchodu tedy do dvou - v 1. neměli a v 2. bylo zavřeno ! Za týden jsme tam jeli znovu , bylo otevřeno , ale neměli ji . Jeli jsme tam po 3. a ještě ji nepřivezli , i když měli . Povedlo se to až na 4. pokus , ale stejně : přijeli jsme tam , to auto který mělo ty koloběžky přivést , mělo menší bouračku a ten prodejce mu jel naproti , aby koloběžku vzal do svého auta a přivezl .
Jezdila jsem skvěle , ale jednou jela se mnou i kamarádka , vybourali jsme se a měsíc se mnou nemluvila ...............
Trvalo to tak dlouho , protože NĚKDO VĚDĚL ŽE SE STANE TOTO !?

TAKY VÁM NĚKDO , NĚCO NEPŘEJE , NEBO SE VÁM TO POVEDLO AŽ NA NĚKOLIKÁTÝ POKUS ?

najednou se vyplo rádio !

22. března 2011 v 19:40 | irena |  Paranormální jevy
Toto se mi stalo asi před měsícem , je to divné , ale je to tak .

Moc miluju hudbu .
Jednou když jsem byla sama doma stalo se něco strašidelného ! Zrovna jsem se česala a poslouchala rádio , které bylo ve vedlejší místnosti .Najednou jsem ho neslišela. Myslela jsem si , že se přerušil signál . NE . Bylo ztlumené a já ho zase kolečkem otočila , aby hrálo .

JE V TOM DUCH......
NEBO ČÁRY..........................

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

můj šílený sen

22. března 2011 v 19:30 | irena |  Moje sny
SEN , který chci aby se stal

Mám hrozně ráda Paľa Haberu .A taky se mi o něm zdál krásný sen .Moc chci , aby se vyplnil- ale je to nemožné , takový sen se asi nikomu nevyplní .
Z celého Česka a Slovenska se vybralo 200 lidí , kteří jeli na výlet a byli ubytováni v krásném hotelu . Zrovna tam byl i můj oblíbený zpěvák Paľo . Pozval mě , pouze mě na snídani ! A víte co mi nabídl ? Fidorku . To jsem doopravdy nečekala .
Beztak to s tim Paľem mám ze superstar .

nejlepší zpěvák na světě

21. března 2011 v 17:50 | irena |  Hudba
MIKA

ZDROJ : WIKIPEDIE

Mika se narodil v Bejrútu, Libanon , jako prostřední z pěti dětí matce libanonského původu a otci ze Spojených států. Když mu bylo kolem jednoho roku, byla jeho rodina donucena opustit válkou postižený Libanon a odstěhovat se do Paříže , kde po poslechu písně "Heart Shaped Box" od Nirvany napsal svoji první píseň. V devíti letech se rodina přestěhovala do Londýna , kde žije dodnes.
Do povědomí veřejnosti se Mika dostal díky svým písním Relax, take it easy a hlavně Grace Kelly z alba Life in cartoon Motium , která ho vynesla na první místo v britském žebříčku populární hudby. V červnu 2009 Mika vydal EP v omezeném nákladu se čtyřmi novými skladbami nazvané Songs for Sorrow a v září vyjde jeho druhé studiové album The boy Who knew Too much, jehož pilotní singl nese název We Are Golden.

nejhezčí sukně tohoto jara

1. března 2011 v 20:03 | irena |  Móda


Podle mě jsou nejhezčí sukně : lososová sukně na prvním obrázku , první sukně na druhém obrázku , třetí sukně na předposledním obrázku a druhá sukně na posledním obrázku .
Jaký je váš názor ?

ofiny letí !

1. března 2011 v 19:50 | irena |  Móda
Ofiny už zase letí .Podívejte se na pár fotografií . Ofina - pokaždé jinak .
obrázky : zdroj - prozeny.cz