Každý den žij naplno!

Konec světa 2012

16. prosince 2012 v 13:20 | irena |  Paranormální jevy
Všude se doslýcháme o 21. prosinci - z rádií, z televize nebo od lidí. Skoro každý si o tom napsal i článek, proto i já napíši, co si o tomto ,, konci světa ,, myslím. Májům skončil kalendář, nemá být konec světa, jen se má něco změnit - říká se , že myšlení lidí. No, a taky jsem se dočetla, že za konec světa si můžeme my lidé sami - ničíme životní prostředí, takže mají příjít ničivé přírodní katastrofy. Jedno je jisté- všechny planety budou v jedné rovině, ale co to znamená ? 1-3 dny tma ? Výpadek elektřiny ? Jiné působení sil ?
Znám jednoho velmi starého muže, který se zabývá silami ( hlavně lidskými ), příjdete za ním, nic neřeknete, ale on ví co vás bolí, jakou máte nemoc nebo co vás trápí. Má ve všem pravdu, nikdy se nemýlí. Podle něj, bude na lidi působit zvláštní síla, lidé se budou chovat jinak ( budeme se chovat jako by jsme byli opilý - vše zásluhou té síly) KONEC ALE NEBUDE !
Třeba konečně dostaneme rozum... No, ale spousta lidí na konec světa věří. Staví si bunkry a nakupují zásoby... a co až nastene ten den, kolik lidí spáchá sebevraždu ? Lidé budou šílet ! Spoustu takových lidí ve svém okolí znám ... pokud se stane nějaká změna, už vím, co udělám......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama